MZBM
O nas
Doświadczenie, wiedza i zrozumienie, czyli kim jesteśmy?

Na rynku obsługi nieruchomości jesteśmy obecni od ponad 65 lat. Przez cały okres działalności zdobyliśmy ugruntowaną pozycję w branży, popartą bogatym doświadczeniem i wiedzą. Stało się to możliwe dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu. Każde zlecenie bowiem traktujemy indywidualnie i z maksymalnym zaangażowaniem.

Sprawnie reagujemy na Twoje potrzeby
Nieustannie wychodzimy naprzeciw rosnącym oczekiwaniom rynku, dopasowując się do jego potrzeb i stale rozwijając nasze możliwości.
Dla usprawnienia przebiegu pracy wdrożyliśmy komputerowy system czynszowy. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów uruchomiliśmy e-kartotekę, dzięki której każdy mieszkaniec w dowolnej chwili może sprawdzić swój aktualny stan rozliczenia.

Proponowana przez nas oferta to znacznie więcej niż administracyjna i księgowa obsługa nieruchomości. To również profesjonalne i kompleksowe usługi: konserwacyjne, remontowo-budowlane, porządkowe, windykacyjne czy pomoc Wspólnotom Mieszkaniowym w pozyskiwaniu funduszy.

Obsługujemy nie tylko Wspólnoty Mieszkaniowe, ale również nieruchomości komercyjne i użyteczności publicznej. Poprzez trzy jednostki terenowe: Centrum Obsługi Klienta i dwa Rejony Obsługi Wspólnot  jesteśmy bliżej Was i Waszych spraw!

Poznaj nas

Współpracując ze Wspólnotami Mieszkaniowymi, sami tworzymy zgraną i mocno zintegrowaną wspólnotę pracowników. W codziennej pracy cenimy partnerstwo, wzajemne zaufanie, a nasze dobre relacje potwierdza stały skład naszego zespołu.
Problemy mieszkańców nie są nam obce, ponieważ sami w życiu prywatnym stawiamy im czoła.

Jeżeli chcesz podjąć z nami współpracę, nie zwlekaj. Jesteśmy tu dla Ciebie!

Podstawy prawne naszej działalności

Działalność podstawowa to zarządzanie nieruchomościami mieszkalnymi oraz budowanie domów mieszkalnych i ich eksploatacja na zasadach najmu. Podstawy prawne działalności:

  1. Ustawa z dnia 26 października 1995r „ O niektórych formach popierania budownictwa mieszkaniowego” – Dz. U. z 2000 r. Nr 98 poz.1070 z późniejszymi zmianami (2013 poz. 255 – tekst jednolity)
  2. Ustawa z dnia 21 czerwca 2001r o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie Gminy i o zmianie Kodeksu Cywilnego  ( Dz. U. z 2005 Nr 31 poz. 266 )
  3. Ustawa z dnia 15 września 2000r Kodeks Spółek handlowych ( Dz. U. nr 94 poz. 1037 z późniejszymi zmianami)
  4. Ustawa z dnia 20 grudnia 1996r o gospodarce komunalnej ( Dz. U. Z 1997 Nr 9 poz. 43)
  5. Ustawa o własności lokali – Dz. U. 2000 nr 80 poz. 903 – teks jednolity z późniejszymi zmianami
  6. Ustawa o gospodarce nieruchomościami – Dz. U. 2010 nr 102 poz. 651 – tekst jednolity z późniejszymi zmianami
  7. Akt Założycielski Spółki w formie aktu notarialnego sporządzony na dzień 30.06.1997r przed notariuszem J. Nowakowską prowadzącą Kancelarię Notarialną w Sosnowcu – Rep. A Nr 3671/97 z późniejszymi zmianami.
https://occmakeup.com/ https://slot-gacor.kc-core-dev.gcp.oreilly.com/ https://link-slot-gacor.topacademy.wagor.tc.edu.tw/ Megasloto https://slot88.media-b2c.quotatis.fr/ https://restorecal.org/ https://dev.binderhub.gcp.oreilly.com/ http://slot-deposit-pulsa.learning.moleskine.com/
Kreditgratis Joker123 Savaya303 slot pulsa slot deposit pulsa Pragmatic Play Slot88 slot online Joker123 gaming